Головна arrow Про компанію

Про компанiю

Компанія «Продхолод - М» - була заснована в 2000 році і зараз є одним з лідерів на українському та міжнародному ринку з заготівлі та переробки лісових ягід, горіхів та іншої сільськогосподарської продукції.

Трудовий досвід та матеріальні ресурси, набуті в перші роки роботи, дали можливість правильно вибрати направлення подальшої діяльності підприємства. Вона була орієнтована на ріст об'ємів експорту та покращення якості продукції.

З розширенням діяльності підприємства росли холодильні потужності, обновлювалась база виробництва.

З тих пір постійне вдосконалення і оновлення устаткування стало політикою нашої компанії.

На сьогоднішній день на самій території підприємства «Продхолод-М» розташовані сучасні морозильні камери, які забезпечують різного рівня замороження та зберігання готової продукції, цехи з переробки та сортування, високоякісна система очищення. Всі етапи виробництва відбуваються на сучасному устаткуванні і в рамках однієї організації, що забезпечує екологічну безпеку і зберігає всі корисні речовини і вітаміни, що є дуже важливим для продукції, яку ми виготовляємо.

Ми володіємо власною системою заготівлі сировини, при якій максимально дотримуються всі технологічні процеси, необхідні для даного роду продукції.

Підприємством здійснюється ретельний контроль якості на всіх етапах від заготівлі сировини до випуску готової продукції. Ми не зупиняємось на досягнутому і постійно працюємо над підвищенням якості та розширюємо асортимент нашої продукції

 
СертифікатиНаступна >